Fundusze Europejskie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

COOKIES

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisów internetowych strona www.forex-akademia.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

c) utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

d) dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach naszych serwisów internetowych możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,

b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,

c) pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,

d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,

e) „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym jaki jest niniejszy Blog z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego, a następnie wykorzystywane przez współpracujących z Blogiem reklamodawców, przez firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.

Osiągnięcia

 


 

Rok 2019/2020

 


 Wyniki konkursu "Buty moich marzeń" zorganizowanego przez Zakład Produkcji Obuwia VI-GGa-Mi:

I miejsce - Pola Lipka i Szymon Mikołajczak z gr. VIII

II miejsce - Antoś Pławski z gr. VIII i Zuzia Wojciechowska z gr. VII

III miejsce - Maja Kaczmarek z gr VII

Wyróżnienia - Magda Durlak, Staś Radzanowski z gr. VII


20191113 120321

I miejsce Zosi Stokłos z gr. VIII za udział w konkursie plastycznym - "Liściaki - cudaki"

GRATULACJE!!!

 


 

 

IV Festiwal Tańca "Tańczyć każdy może" I miejsce!!!

73322871 2788450397855262 1715882564813586432 n

73226658 2788450674521901 6811390829454688256 n

 


                                                       Rok 2018/2019


Piątka wygrała w Turnieju Przedszkolaków

Zwycięzcy:
Natalia Sztanderska, Kamila Rogalska, Lena Wilk, Lena Szczepańska, Błażej Sokolnicki, Rafał Łęgowski, Filip Giesek, Liliana Dłużniewska, Katarzyna Ostrowska, Filip Sokolski, Gniewosz Kasiński, Maciej Malinowski,
opiekunami były panie: Emilia Szerszeń, Karolina Michalska, Iwona Szwecka, Dorota Cejman.

DSC 0274

 

 IV edycja Konkursu "Moje wymarzone buty" rozstrzygnięta.
Z Przedszkola nr 5 zwyciężyli:
I miejsce: Ola Niemirowska i Fabian Szczepański
II miejsce: Natalia Sztanderska i Aleksander Dymkowski
III miejsce: Lena Wilk i Antoni Smereczyński
Wyróżnienie: Hubert Kiczek

 DSC 0134

 


 

 

 

received 324752464980293

Gratulujemy Kamilce Rogalskiej z gr. VIII zajęcia III miejcsa w konkursie piosenki patriotycznej!


 

DSC 0565

Gratulacje dla Filipa Sokolskiego z gr. VII za zajęcie I miejsca, Natalii Sztanderskiej z gr. VIII i Fabiana Szczepańskiego z gr. VII za zajęcie II miejsca w biegu przedszkolaków z okazji otwarcia stadionu w Działdowie.


                                                                            Rok 2017/2018

 


 

dyplom  dy 1

 


 

f  vvv  v


 Gratulacje dla Nikoli z gr. VI za zajęcie I miejsca, Lenie z gr. V za zajęcie II miejsca i Julii z gr. VII za zajęcie III miejsca w konkursie "Moja ulubiona postać z bajki"

DSC 1215  DSC 1217  DSC 1219


 

CCI20180605 vvvv


 

         Gratulujemy Amelce z gr. VIII i Wiktorowi z gr. VII!

a     aa


 

           Gratulacje dla Fabiana z gr. VI za zajęcie I miejsca w VIII Konkursie  Recytatorskim

 20180316 112130 XxY 20180316 112015


Gratulujemy  Paulince i Laurze z gr. IV  wyróżnienia w konkursie "Puzzlowe wariacje"

DSC 1834


                     Gratulujemy Kasi z gr. VI za zajęcie III miejsca w konkursie recytatorskim!

 

        CCI20180413          20180411 102032

 


 

u


 

ce


f

           Za udział w konkursie plastycznym na ilustrację do książki „Diabeł na Mazurach”
1 miejsce zdobył Antoni Suś gr. VIII, a 3 Helenka Gryżwałd również z gr. VIII. GRATULUJEMY!

038a6916 picture59cb8c189e9c0 038a6933 picture59cb8c1b4aa7f


                                                                             2016/2017


 as


DSC 2057


certyfikat


                          Gratulacje dla gr. V za zajęcie II miejsca w konkursie matematycznym!

b


 Gratulacje dla Fabiana i Filipa za zajęcie IV miejsca w konkursie ekologicznym!

 DSC 0059


00


                         Gratulacje dla dzieci i pań  z gr. V za zdobycie II miejsca!

 j


bb


h


i


 

k


 

 l


 

ll


 

lll


 

m


 

zz

 


 

                                                                                 2015/2016

3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

54


 

              6    7


 

              8   n


                nn  nnn

 


 

08  09


 2014/2015


 06  07


iii  o oo

 


ooo  oooo  x

 

 


xx

 

 


 

Wyróżnienie dla Huberta

Za udział w konkursie plastycznym "Działdowo a Unia Europejska" Hubert Kosek z gr. 0B zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!!!


  II miejsce Adama

              W konkursie piosenki "Gwiazdy to my" - Adam Cieśliński z gr. V zdobył II miejsce, Kacper Nowakowski z gr. IV - wyróżnienie, a Laura Pielgrzymowska z gr. IV i Paulina Milczarek z gr. III - otrzymały dyplomy za udział. Gratulujemy!!!!


 II miejsce Michała

          W konkursie recytatorskim "Podróże przedszkolaków po świecie poezji" Michał Cejman z gr. I zdobył II miejsce, wyróżnienia otrzymały Krysia Woźniak i Lena Wasielewska z gr. II. Gratulujemy!!!


 I miejsce dla Wiktorii

          W konkursie plastycznym „Ekologiczny dinozaur”, zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "UMISIA” w Działdowie, pierwszą nagrodę w kategorii 5-6 latków zdobyła Wiktoria Sobieraj z gr. 0B. Gratulacje!!!!


         Niepubliczne Przedszkole "Krasnoludek” w Działdowie  zorganizowało konkurs plastyczny „Pani Zima”. Trzecie miejsce w kategorii 3-latków zdobyła Oliwia Marszelewska z gr.I, również trzecie miejsce w kategorii 4-latków zdobyła Izabela Wiaterek z gr. II.

                                                                                  2013/2014


 

05

 


 p  

 


 

I miejsce dla Ksawerego

          W dniu 23 maja 2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego "Magiczny kosmos" zorganizowanego przez Przedszkole "U Misia".
Udział w konkursie wzięło troje dzieci z naszego przedszkola: Ksawery Anczewski z gr. III, który zajął I miejsce, Natalia Gulbińska z gr. IV - miejsce III i Milena Wrzecionowska z gr. IV - wyróżnienie.
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.

2012/2013

 


Grand Prix dla naszego przedszkola w konkursie recytatorskim "Wiersze Hanny Niewiadomskiej".

 

04

              Już po raz piąty odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Podróże Przedszkolaków po Świecie Poezji Dziecięcej" dla przedstawicieli przedszkoli z terenu powiatu działdowskiego. Grand Prix Wójta Gminy Działdowo otrzymało Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie.
Gościem honorowym tej edycji konkursu i jednym z jurorów była sama autorka wierszy Hanna Niewiadomska. Rywalizacja prowadzona była w dwóch kategoriach wiekowych: 3- oraz 4-latki. W każdej z nich prezentowano po dwie recytacje w wykonaniu jednego lub kilku uczestników.
Najlepiej zaprezentowali się wychowankowie Przedszkola nr 5 w Działdowie: Agatka Gołębiewska, Aleksander Prokopowicz, Lenka Wasielewska i Krysia Woźniak, która uzyskała najlepszy wynik w kategorii 3-latków. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że tegoroczne Grand Prix Wójta Gminy Działdowo należy się właśnie działdowskiej "piątce".
Główna nagroda to jak dotąd pierwsze, tak znaczące wyróżnienie w tym konkursie dla Przedszkola nr 5 w Działdowie i niewątpliwy powód do dumy.